Hakkımızda

Bir konuda, alanında uzman bir konuk ile o alana ilgili katılımcıları bir araya getiren, iş fikri olan katılımcıların, projesini katılımcılara ve alanında uzman konuğa tanıtma olanağı veren, ortak ilgi alanına göre bir araya gelmiş katılımcılara samimi ve nitelikli bir iletişim ağı sunan platformdur.

Misyonumuz

Alanında uzman konukları, nitelikli katılımcılarla bir araya getirerek yüksek verimli bilgi ve tecrübe alışverişi sağlayabilecekleri bir ağ yaratmaktır.

Vizyonumuz

Türkiye’nin iş dünyası ve kariyer alanında en etkin ekosistemini oluşturmaktır.

Ne Yapıyoruz?

Katılımcıların talepleri yönünde Türkiye’de ve dünyada alanında başarılı profesyonelleri konuk etmektedir. Etkinliğe yapılan başvuruları değerlendirirken, başvuru sahiplerinin belirlenen konuya olan motivasyonunu ölçerek seçilen 30 kişiye etkinliğe katılma olanağı sunmaktadır. Başvuru formunda yönelttiğimiz her soru kişinin etkinlik onayının verilmesi için bir değerlendirme unsurudur. Etkinlik konusuna uygun, belirli aşamaya gelmiş iş fikirlerine hem konuk hem de katılımcılarla görüş alışverişi yapılabilmesi için etkinliğin son bölümünde sunum olanağı tanınmaktadır.